Nagroda Fundacji Orlen w programie Moje Miejsce na Ziemi

fot. Maciek Bernaś

To niezwykłe uczucie, gdy Twoje projekty doceniają inni ludzie. Czuje się wówczas ogromne wsparcie i zrozumienie celów Twoich działań, które w jakiś sposób mogą również rosnąć w siłę. Nie tak dawno, zostaliśmy docenieni przez fundację Orlen, gdzie znaleźliśmy się w gronie 276 laureatów II edycji programu „Moje miejsce na Ziemi”.

Do programu wpłynęło ponad 2100 wniosków. Cieszymy się tym bardziej, że właśnie dzięki tej nagrodzie, będziemy w stanie stworzyć kolejne, inspirujące przedsięwzięcie. W związku z tym, w przyszłości podzielimy się z Wami nową odsłoną naszych przemyśleń, ruchów, gestów i słów. Wszystko po to, abyśmy zarówno my jak i Wy mogli zrozumieć, że to właśnie tu jest „Moje miejsce na Ziemi”. Czy tak się stanie? Zrobimy co w naszej mocy, by to nie były jedynie puste słowa!