Zajęcia indywidualne – muzyczne
Zajęcia muzyczne to nie tylko praca nad ładnym śpiewem, ale przede wszystkim poznanie własnego głosu, znalezienie jego indywidualnych cech, wydobywanie jego wyjątkowej barwy.

Wspólnie, przy indywidualnym planie pracy, dostosowanym do Twoich potrzeb, preferencji i zainteresowań, spróbujemy pobudzić głos i usprawnić aparat mowy poprzez różnorodne ćwiczenia wspierające pracę aparatu artykulacyjnego, czy wzmacniające fonację. Równie ważnym aspektem jest higiena głosu jak i prawidłowe oddychanie, więc możemy nawet powiedzieć, że to nauka relaksacji.

Podczas zajęć zajmiemy się też interpretacją wybranych utworów, akcentowaniem i intonacją, ale i szeroko pojętą improwizacją muzyczną, by przekonać się, że nie ma rzeczy trudnych, są tylko takie, które potrzebują więcej czasu. 

Jako muzyk coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Polski Język Migowy może nam tylko ułatwić zrozumienie pewnych aspektów muzycznych. Zapraszam więc na zajęcia osoby w każdym wieku, które chcą poznać swój głos, śpiewać i bawić się dźwiękiem.

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas:
fundacjamigawka@gmail.com

 
Skip to content