Dominika prelegentką na Tygodniu Gospodarki Światowej

Tydzień Gospodarki Światowej

I stało się! Dominika, prezeska Fundacji Migawka, będzie prelegentką na Tygodniu Gospodarki Światowej. Także 5 marca o godzinie 15:00, prosimy wszystkie Migawkowe serca o trzymanie mocno kciuków.

Czy kultura się opłaca?

No własnie! Opłaca się? Na to pytanie będzie starała się odpowiedzieć Dominika, która w 2019 roku założyła Fundację Migawka. Poza tym, punkt widzenia absolwentki aktorstwa dramatycznego na Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, może być zaskakująca. Dominika postara się oprzeć ją również o własne doświadczenia i zrealizowane przez siebie projekty. A jest ich, trzeba przyznać, dosyć sporo.

Co oprócz „Wojny w Niebie”?

„Wojna w Niebie” to rzeczywiście jeden z najgłośniejszych projektów pod wodzą Dominiki. Jednak obok nich, możemy wyróżnić również:

• Laboratorium tańca „Taniec i niepełnoprawność: przekraczanie granic” organizowanych przez Instytut Muzyki i Tańca oraz British Council w Teatrze ROZBARK w Bytomiu. Relację z tego wydarzenia również znajdziecie na naszej stronie, klikając tutaj.
  • Pomysłodawczyni i prowadząca warsztaty teatralne dla osób niesłyszących i słyszących „W poszukiwaniu języka” w Starym Teatrze w Krakowie.
  • Pomysłodawczyni nowego projektu o nazwie… o tym już wkrótce! 😉

Bardzo cieszymy się z tego, że więcej osób usłyszy o działaniach kulturalnych Dominiki i Fundacji, a przy tym może skupi się również na istotnych aspektach społecznych. A odnośnie przyszłych projektów, zachęcamy również do śledzenia mediów społecznościowych Migawki. Tam, o wszystkim informowani będziecie na bieżąco. 😉

Fundacja Migawka na Facebooku

Fundacja Migawka na Instagramie.