Asia Nawojska

muzyk i surdopedagog

Laureatka Ogólnopolskich Festiwali zarówno jako autorka, jak i interpretatorka. Scenę muzyczną i studyjną dzieliła m.in z Mikromusic, Kwiatem Jabłoni, Ralphem Kamińskim czy Jazz Bandem Młynarski-Masecki. Absolwentka Szkoły Muzycznej na Fortepianie oraz Rytmice. Surdopedagożka i arteterapeutka. Współpracując z różnymi instytucjami kultury jako członkini Fundacji Migawka, od lat opracowuje muzyczno-kreatywne zajęcia muzyczne dla osób słabosłyszących, niedosłyszących i g/Głuchych, ze względu na chęć podzielenia się własnym doświadczeniem, wartościowymi tekstami, które zamienia w piosenki, oraz otwartym sposobem prowadzenia zajęć nastawionych na indywidualizm. Myślą przewodnią w budowaniu opracowywanych przez nią projektów jest szeroki wpływ na rozwój, z nastawieniem na poszerzanie granic wyobraźni, ekspresji twórczej i otwartości na świat.