AktualnościPatronite

Jesteśmy na PATRONITE!

Mamy w sobie dużo energii i zapału do dalszego działania dla i z osobami g/Głuchymi. Chcemy tworzyć inkluzywną przestrzeń w sztuce i umożliwiać realizację marzeń osobom z niepełnosprawnościami.

Chcemy uświadomić społeczeństwu, że g/Głusi też mogą tańczyć, śpiewać, grać w teatrze czy w filmie. Żeby o to walczyć, potrzebujemy wsparcia finansowego, dlatego zdecydowaliśmy się na założenie profilu na serwisie PATRONITE.

Naszym największym marzeniem jest stworzenie pierwszej w Polsce dostępnej przestrzeni artystycznej „KreaTyWy. Centrum Kreatywności” dla słyszących i g/Głuchych. Ale wsparcia potrzebujemy również między innymi na codzienną działalność Migawki, realizację warsztatów, spektakli, tłumaczeń na Polski Język Migowy.

O tym, co dokładnie sfinansujemy z pieniędzy od Patronów, przeczytacie na naszym profilu: https://patronite.pl/fundacjamigawka.

Możecie nas wesprzeć jednorazowo, albo stać się naszym stałym Patronem. I nie mówimy tutaj tylko o wielkich kwotach –  dla nas liczy się każda złotówka.


Skip to content